Kategoriler
MARKALAR
Ürün Filtreleme
Seçenekler
Fiyat Aralığı
Ürün FiltreleFiltrele
Toplam 11 Ürün
Tükendi
Doreanse Bayan Jartiyer 6905
Doreanse Bayan Jartiyer 6905
41.11 TL
32.89 TL
Tükendi
Doreanse Bayan Jartiyer 6907
Doreanse Bayan Jartiyer 6907
28.87 TL
23.10 TL
Tükendi
Doreanse Bayan Jartiyer 6905
Doreanse Bayan Jartiyer 6905
41.11 TL
32.89 TL
%20
Doreanse Avantgarde Bayan Jartiyer 6901
Tükendi
Nurteks Boş Kap Jartiyer Büstiyer Külot 3636
Kadın İç Çamaşırı Jartiyer Takımları Goodbuy'da

Kadın İç Çamaşırı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli

Giyim tercihlerimizde gösterdiğimiz özeni, iç giyim seçiminde daha daha fazla göstermemiz gerekmektedir. Kadın veya erkek fark etmeksizin, kendimiz için en doğru iç giyim ürününü seçmeliyiz. Seçtiğimiz iç giyim ürününün tasarımı, rengi, bedeni, kumaşı vücudunuza uygun olmalıdır. Kadın iç giyim çeşitlerini ve rahat, modern iç çamaşırlarını Goodbuy’da uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

Kadınlar İçin Doğru İç Giyim Ürünü Nasıl Seçilir?

Kadın İç giyim ürünleri, sağlık ve estetik açıdan önemli olduğundan iç giyim seçiminde konusunda özenli davranmalıyız. Çok sayıda iç giyim modeli arasından kişinin kendine uygun modeli bulması zor olmaktadır. Kadın iç çamaşırlarının model sayısı erkek iç çamaşır modellerine göre daha fazladır. Kadınların iç çamaşırı alırken en çok zorlandığı iç giyim ürünlerinden biri sütyendir. Çok sayıda kadın sütyen model ve çeşitleri arasından vücudunuza uygun doğru sütyeni seçmek zor olduğu gibi, yanlış yapılan sütyen tercihlerinde vücut sağlığı açısından zaraları olabilmektedir. Sütyen satın alırken denemek mümkün olmadığından kadınların doğru sütyen seçimi yapabilmesi için kendi bedenlerini iyi tanıması gerekir.

Doğru Sütyen Nasıl Seçilir?

Göğüs ölçüleriniz büyükse, dolgulu sütyen kullanımı yanlış bir seçim olacaktır, ayrıca görsel açıdan hoş bir görüntü olmayacaktır. Küçük Göğüs ölçülerinde dolgusuz sütyen seçimi yanlış olacaktır. Ayrıca sütyen seçiminde, ucuz ve sentetik kumaşlardan üretilen sütyen modellerinin tercih edilmemesi gerekir. Kaliteli kumaşlardan üretilen sütyenleri tercih etmek uygun olacaktır. Sütyenin iç tarafında kullanılan kumaşın terletmeyen ve ter emici özellikleri olmasına, pamuklu kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmeli.

Doğru Külot Nasıl Seçilir?

Alt kadın iç çamaşırı alırken dikkat etmeniz gereken noktalar, terlemeye neden olmayacak pamuklu kumaşlardan üretilmiş iç çamaşırlarını tercih edip; sentetik kumaşlardan üretilmiş iç giyim ürünlerinden uzak durmalısınız. Almaya karar verdiğiniz külotunuz fazla bol ya da çok dar olmamalıdır. Seçeceğiniz külot rahat kullanım için kesinlikle esneyen bir yapıya sahip olmalı. Lohusa sürecinde kadınların lohusa külodu tercih etmesi gerekmektedir. Esnek, dikişsiz, pamuklu hamile külotlarını giymek daha sağlıklı olacaktır. Tüm kadın iç giyim ve erkek iç giyim modellerini Goodbuy’da bulabilirsiniz.

 

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?